Ecopower cPompa Ecopower C

Producent pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych

Firma PPC Pompy Ciepła jest producentem nowoczesnych i funkcjonalnych pomp ciepła ECOPOWER – wyjątkowych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Od niedawna oferta przedsiębiorstwa została także poszerzona o panele fotowoltaiczne, które umożliwiają zasilanie budynków w energię elektryczną.

Celem działalności firmy jest dostarczanie Klientom artykułów, które spełnią ich oczekiwania pod względem jakości oraz ceny. Wszystkie oferowane urządzenia – zarówno pompy ciepła, jak i panele fotowoltaiczne, są wykonywane przy użyciu wysoko jakościowych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Troska o środowisko naturalne, ekonomiczność oferowanych systemów oraz ich trwałość – wszystkie te cechy powodują, że wybór pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych będzie stanowił na nabywców korzystną inwestycję.

Szczegółowe informacje dotyczące ceny tych artykułów są dostępne w cenniku.

Sejm uchwalił w piątek 16.01.2015 ustawę o odnawialnych źródłach energii (OZE) która to gwarantuje stałą przez 15lat cenę za prąd w wysokości 75 groszy za kWh.

Więcej w zakładce "panele fotowoltaiczne"


Szansa na dotację dla Twojej instalacji pompy ciepła.

W 2014 roku zostanie uruchomiony program Prosument, umożliwiający uzyskanie dotacji do instalacji pompy ciepła lub instalacji fotowoltaicznej. Szczegóły w zakładce "dotacje do pomp ciepła" Dopłaty będzie można uzyskać na terenie całego kraju za pośrednictwem NFOSiGW lub wybranych banków.

NOWOŚĆ. Teraz w ofercie dostępne pompy ciepła Ecopower C_i o zmiennej mocy cieplnej. Szczegóły w zakładce cennik


PPC - POLSKIE POMPY CIEPŁA   

Licznik