PPC Pompy Ciepła

Ciepło z Głębi Ziemi

PRODUKTY

powietrzna pompa ciepła Ecopower p12 MONObloc

Min./Max. moc grzewcza*: 5.75kW / 12.5kW
Min./Max. pobór prądu*: 1kW / 2.7kW
Min./Max. COP*: 4.52 / 5.65
Max. moc chłodzenia: 11.2kW
Sprężarka: PANASONIC Twin Rotary
Wymiennik: Płytowy


*Podane wartości dla warunków:
Woda wej/wyj: 30℃ / 35℃, otoczenie 7℃

Cena: 15500zł

Opis:

Powietrzna pompa ciepła PPC Ecopower P12m Inverter jest przystosowana do centralnego ogrzewania, grzania ciepłej wody użytkowej a także do chłodzenia pomieszczeń.

Sprężarka
Pompa Ecopower P12i firmy PPC Pompy posiada sprężarkę falownikową Panasonic zasilaną napięciem DC oraz falownik DC z funkcją kontroli mocy sprężarki zależnie od temperatury otoczenia i aktualnego zapotrzebowania na energię cieplną.


Ochrona przeciw zamarzaniu
Pompa posiada ochronę przeciwko zamarzaniu na podstawie odczytu temperatury wody. Pozwala to uniknąć sytuacji w których woda w rurkach zamarza i istnieje ryzyko uszkodzenia pompy bądź instalacji.

Inteligentne rozmrażanie
Pompa jest wyposażona w technologię rozmrażania w celu zachowania dobrego przepływu powietrza w radiatorze. To działanie skutkuje zminimalizowaniem zużywanej energii, zwiększeniem współczynnika COP w niskich temperaturach i zwiększeniem satysfakcji użytkownika.

Cicha praca
Cicha a zarazem wydajna sprężarka Panasonic w połączeniu z bezszczotkowym wentylatorem inwerterowym prądu stałego zapewniają sporą redukcję głośności pompy. Nasza pompa w testach osiągnęła wynik 59dB(A), co jest równowarte z głośnością rzędu 45dB w odległości 1 metra od jednostki.

Sterowanie w aplikacji
Inteligentny sterownik firmy CAREL wraz ze standardem RS485 jest przystosowany do połączenia pompy powietrznej wraz z aplikacją mobilną. Aplikacja zapewnia sterowanie wieloma pompami jednocześnie w celu zwiększenia wydajności pracy. Aplikacja umożliwia kontrolę nad jednostką grzewczą z każdego miejsca na świecie gdzie tylko dostępny jest Internet.

PPC - POLSKIE POMPY CIEPŁA Produkujemy pompy ciepła od 2006r.

Close Menu