PPC Pompy Ciepła

Ciepło z Głębi Ziemi

PRODUKTY

powietrzna pompa ciepła Ecopower p9 split

Min./Max. moc grzewcza*: 4.4kW / 9.6kW
Min./Max. pobór prądu*: 0.8kW / 2.1kW
Min./Max. COP*: 4.45 / 5.56
Max. moc chłodzenia: 7.9kW
Sprężarka: PANASONIC Twin Rotary EVI
Wymiennik: Płytowy
Pompka obiegowa: Grundfos


*Podane wartości dla warunków:
Woda wej/wyj: 30℃ / 35℃, otoczenie 7℃

Cena: 14900zł

Opis:

Powietrzna pompa ciepła PPC Ecopower CGK Split DC Inverter jest przystosowana do centralnego ogrzewania, grzania ciepłej wody użytkowej a także do chłodzenia pomieszczeń.


Sprężarka
Pompa Ecopower P9 Split  posiada sprężarkę falownikową Panasonic DC oraz falownik DC z funkcją kontroli mocy na podstawie aktualnego zapotrzebowania na energię cieplną. Sprężarka Panasonic wykorzystuje specjalne rozwiązanie techniczne – EVI (Enhanced Vapor Injection – zoptymalizowany wtrysk pary) zwiększające ciśnienie czynnika chłodniczego przy niewielkiej zmianie temperatury. Rozwiązanie to umożliwia uzyskanie większej temperatury na wyjściu pompy – nawet do 65°C, a także zwiększa pole pracy pompy ciepła (tzw. Koperta pracy) co przekłada się na większą wydajność chłodniczą (+25%) i wyższą sprawność COP (+10%).

Ochrona przeciw zamarzaniu
Pompa posiada ochronę przeciwko zamarzaniu na podstawie odczytu temperatury wody. Pozwala to uniknąć sytuacji w których woda w instalacji zamarza i wówczas istnieje ryzyko uszkodzenia pompy bądź instalacji.

Inteligentne rozmrażanie
Pompa jest wyposażona w technologię rozmrażania w celu zachowania dobrego przepływu powietrza w radiatorze. To działanie skutkuje zminimalizowaniem zużywanej energii, zwiększeniem współczynnika COP w niskich temperaturach i zwiększeniem satysfakcji użytkownika.

Cicha praca
Cicha a zarazem wydajna sprężarka Panasonic EVI Twin Rotary w połączeniu z bezszczotkowym wentylatorem inwerterowym prądu stałego zapewniają sporą redukcję głośności pompy. Nasza pompa w testach osiągnęła wynik 59dB(A), co jest równowarte z głośnością rzędu 45dB w odległości 1 metra od jednostki.

Sterowanie w aplikacji
Inteligentny sterownik firmy CAREL wraz ze standardem RS485 jest przystosowany do połączenia pompy powietrznej wraz z aplikacją mobilną. Aplikacja zapewnia sterowanie wieloma pompami jednocześnie w celu zwiększenia wydajności pracy. Aplikacja umożliwia kontrolę nad jednostką grzewczą z każdego miejsca na świecie gdzie tylko dostępny jest Internet.

PPC - POLSKIE POMPY CIEPŁA Produkujemy pompy ciepła od 2006r.

Close Menu