Doskonała propozycja dla osób, które troszczą się o środowisko naturalne oraz cenią sobie ekonomiczne rozwiązania – to właśnie pompy ciepła. Cena tych urządzeń jest uzależniona od różnych czynników, takich jak moc działania czy wykorzystane do budowy materiały. Wpływ na nią mają również systemy związane z instalacją . Oferta firmy PPC Pompy Ciepła obejmuje zróżnicowane modele, które można także dowolnie wyposażyć w dodatkowe akcesoria. Wybór odpowiedniego do swoich potrzeb sprzętu gwarantuje niezawodne, a przy tym nie wymagające wysokich nakładów finansowych działanie pompy ciepła.

POWIETRZNE POMPY CIEPŁA PPC ECOPOWER SERIA P

Powietrzne pompy ciepła PPC Ecopower seria P Inwerter są przystosowane do centralnego ogrzewania, grzania ciepłej wody użytkowej a także do chłodzenia pomieszczeń. Pompy Ecopower P firmy PPC Pompy posiadają sprężarkę falownikową Panasonic DC z funkcją kontroli mocy sprężarki zależnie od temperatury otoczenia i aktualnego zapotrzebowania na energię cieplną. Sprężarka Panasonic wykorzystuje specjalne rozwiązanie techniczne – EVI.

Pompy posiadają ochronę przeciwko zamarzaniu. Są wyposażone w technologię rozmrażania w celu zachowania dobrego przepływu powietrza w radiatorze. Cicha a zarazem wydajna sprężarka w połączeniu z bezszczotkowym wentylatorem DC zapewniają sporą redukcję głośności pompy. Nasza pompa w testach osiągnęła wynik 59dB(A), co jest równowarte z głośnością rzędu 45dB w odległości 1 metra od jednostki. Inteligentny sterownik firmy CAREL wraz ze standardem RS485 jest przystosowany do połączenia pompy powietrznej wraz z aplikacją mobilną.

Pompy serii ECOPOWER P:

 • ECOPOWER P9i Split
  karta katalogowa
 • ECOPOWER P12i Monobloc
  karta katalogowa

Pompy z serii Ecopower C INWERTER zawierają:

 • sprężarkę scroll firmy PANASONIC
 • sterownik Carel (w standardzie) z możliwością sterowania przez internet bądź sterownik ecoTRONIC200 (za dopłatą)
 • pompki obiegowe polskiej firmy LFP Leszno bądź Grundfos
 • naczynka przeponowe DZ, GZ
 • zawory bezpieczeństwa 3bar